Krótka notka, ale szybko/a :D

Dawno nie pisałem o moim stanie zdrowia.
Dlaczego?
Bo było dobrze. Czy coś się zmieniło? W zasadzie tak. :/
Wydaje mi się, że dużo czynników wpłynęło na to, jak się aktualnie czuję. Ostatnio jestem na lekach przeciwbólowych, bo może jakoś one zmienią moje zdrowie (zdolność). Mam problem z niektórymi stawami – ograniczenia w ruchomości. Stawy w ręce utrudniają mi wykonanie codziennych czynności. Ale każdy ma dwie ręce, także jakoś sobie radzę. :D
Wspomniałem o czynnikach: zmiana pogody (na deszczową), zmniejszanie dawki leków (wkrótce może nawet odstawienie) oraz brak rehabilitacji. Rok temu o tej porze byłem jakoś w połowie rehabilitacji. W tym roku pojadę dopiero w sierpniu.

Choroba pozwala poznać słodycz zdrowia, zło – dobra, głód – sytości, zmęczenie – wypoczynku. – Heraklit z Efezu

5 Komentarze

 1. O, ja za to mam w poniedziałek badania! Na razie pobieranie krwi, bo najpierw muszą w ogóle ustalić co mi jest x( W takim razie co mogę zrobić….Chyba tylko lepszego samopoczucia!

 2. Współczuję Ci. Jak dobrze pamiętam to jakaś choroba reumatyczna?? przynajmniej tak mi z objawów się kojarzy RZS?. Życzę, aby leki pomogły Ci dobrze funkcjonować. Cieszę się, że dostrzegasz, że masz dwie ręce, myślę że warto się tego trzymać i patrzeć również na to, co pozwala iść przez życie. Ślę Ci uśmiech i ściskam rękę. Korzystaj z wakacji, hej

  • Tak, tak. Dobrze Ci się wydaje. Widzę, że lekarze również czytają mojego bloga. ;)
   Dziękuję. Mam nadzieję, że pomogą.
   Zawsze będąc w szpitalu, dostrzegam wiele rzeczy, które mam, a innym pacjentom brakuje. Za każdym razem cieszę się, że mam dwie ręce, dwie nogi i chodzę samodzielnie.
   Dziękuję. Również ślę (szczery) uśmiech i ściskam OBIE ręce! ;P

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.